Pobierz mój darmowy poradnik / E-BOOK

Darmowo udostępniam moje opracowania najważniejszych informacji o Bezpiecznej Upadłości Konsumenckiej. Ten poradniki to wynik wieloletniej pracy jako adwokat i pracy jako doradca restrukturyzacyjny w Kancelarii Syndyka. 

Bezpieczeństwo to dobre przygotowanie.

Darmowa wiedza

W tak ważnym postępowaniu jak oddłużenie, potrzebna jest wiedza, doświadczenie i umiejętność przewidywania kolejnych zdarzeń. Z darmo oddaję dostępne do pobrania poradniki w formie E-Book w plikach PDF. Dowiesz się jak przygotować do Bezpiecznej Upadłości Konsumenckiej, jak napisać Bezpieczny Wniosek o Upadłość Konsumencką i jak przygotować się do Bezpiecznego Kontaktu z Syndykiem i Sądem.

Checklista Bezpieczeństwa

W każdym z poradników znajduje się dotycząca tematu CHEKLISTA Bezpiecznej Upadłości. Możesz szybko sprawdzić, czy poszczególne kwestie zostały przemyślane. Może Cię to uchronić przez poważnymi konsekwencjami pochopnego działania. Wykorzystaj szansę na oddłużenie i bądź bezpieczny w postępowaniu. Dzięki temu uzyskasz umorzenie długów i odzyskasz spokój.

Moje Poradniki/E-Booki
Bezpiecznej Upadłości Konsumenckiej

Za darmo otrzymasz ogrom praktycznej wiedzy i wskazówek o Bezpiecznej Upadłości Konsumenckiej

Bezpieczna Upadłość Konsumencka

Zbiór informacji z lat doświadczeń i wiedza o tym jak ważnym jest przygotowanie się do Upadłości Konsumenckiej. Ten darmowy poradnik zawiera moją CHECKLISTĘ Bezpiecznej Upadłości Konsumenckiej. W jasny i zrozumiały sposób sprawdzisz czy Twoja sytuacja jest bezpieczna, czy trzeba się mocniej zastanowić.

Bezpieczny Wniosek o Upadłość Konsumencką

Ten darmowy poradnik w formie PDF do pobrania to źródło wiedzy do przygotowania Bezpiecznego Wniosku o Upadłość Konsumencką. W poradniku znajdziesz moją CHECKLISTĘ Bezpiecznego Wniosku o Upadłość Konsumencką. W jasny i zrozumiały sposób dowiesz się jak powinien wyglądać wniosek i na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę.

Bezpieczny kontakt z Syndykiem i Sądem

Ebook to praktyczne omówienie najważniejszych zagadnień na jakie będzie zwracał uwagę sąd i syndyk. Wśród wyjaśnień znajdziesz także moją CHECKLISTĘ przygotowującą do Bezpiecznego wystąpienia przez sądem i syndykiem. Dowiedz się jak na sprawę patrzy sąd i syndyk, to łatwiej będzie przygotować się do takiego spotkania.

 

Moje usługi
Bezpiecznej Upadłości Konsumenckiej

Pomagam w bezpiecznym umorzeniu długów i odzyskaniu spokoju

Konsultacja możliwości oddłużenia

Bezpieczne przeprowadzenie postępowania wymaga dokładnego poznania sytuacji. Trzeba ustalić wiele informacji, ale przede wszystkim wykluczyć wszystko co stoi na drodze bezpiecznej upadłości. Możesz skorzystać z mojej checklisty bezpiecznej upadłości w e-booku Bezpieczna upadłość konsumencka.

Przygotowanie bezpiecznego wniosku do sądu

Wniosek o ogłoszenie upadłości musi być dobrze przygotowany. Wniosek musi wskazywać kierunek dla postępowania po ogłoszeniu upadłości. Zapoznaj się z moją checklistą bezpiecznego wniosku w e-booku Bezpieczny wniosek o upadłość konsumencką.

Dobry kontakt z syndykiem i sądem

Dopiero po ogłoszeniu upadłości zaczyna się tzw. właściwe postepowanie upadłościowe. Pojawi się syndyk wyznaczony przez sąd. To syndyk będzie weryfikował sytuację i przedstawi swoje wnioski sądowi. Wiele zależy od dobrego kontaktu z syndykiem i korzystania z systemu KRZ. O tym czym jest KRZ dowiesz się z mojego video.

Przygotowanie i udział w rozprawie przed sądem

Po ogłoszeniu upadłości będzie się toczyło tzw. właściwe postępowanie upadłościowe. Przed ostateczną decyzją sądu co do umorzenia długów, sąd wezwie na rozprawę.  Przygotowanie się to tej rozprawy i pomoc w tej toku jest niezwykle ważne. To finał postępowania, od którego zależy oddłużenie. Jak dobrze wypaść przed syndykiem i sądem w moim video.

Czy chcesz wyjść z długów w bezpieczny i legalny sposób?

Przeprowadzam przez całe postępowanie oddłużeniowe przed sądem. Od początku myślę o wszystkich zagrożeniach i je eliminuję, żeby Klient nie odczuł jak złożony jest to proces. Przygotowuję, przekazuję wiedzę i dbam o detale. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i spokoju to skontaktuj się ze mną.