Działam od ponad 12 lat

adwokat/doradca restrukturyzacyjny

Nazywam się Paweł Stachniałek. Całą pracę skupiam na pomocy prawnej związanej z wychodzeniem z długów i odzyskaniu spokoju przez Klientów. Poznaj mnie z mojego video
Specjalizuję się w zagadnieniach majątkowych i upadłości. Współpracuję z Kancelarią Syndyka i znam postępowanie upadłościowe „od kuchni”.

Działam szybko

Każdy dzień z długami jest trudny. Działam żeby Klienci odczuli ulgę i spokój jak najszybciej. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda moja praca to obejrzyj moje video.

Bezpieczeństwo

Co oznacza bezpieczna upadłość? To umorzenie długu, szybkie postępowanie, brak szkody dla bliskich osób, przystępny i krótki plan spłaty. O niebezpieczeństwach złego wniosku o upadłość mówię w moim video.

Doświadczenie

Od ponad 12 lat pracuję jako prawnik. Przeprowadziłem ponad tysiąc spraw sądowych. Jako doradca restrukturyzacyjny współpracuję z Kancelarią Syndyka. O tym jak ważne jest doświadczenie w upadłości mówię w moim video.

Specjalizacja

Po wielu latach prowadzenia kancelarii adwokackiej w pełni koncentruję się na sprawach upadłości i majątku. Wierzę, że tylko specjalizowanie się w danej dziedzinie prawa daje najlepsze rezultaty. Możesz mnie poznać z mojego video.

Specjalizuję się w Bezpiecznej Upadłości Konsumenckiej

Zmiana przepisów z marca 2020 roku umożliwiła osobom nadmiernie zadłużonym rozwiązać problem zadłużenia. Dobrze znam te przepisy i wiele wiele innych. Stawiam na bezpieczeństwo i osiągnięcie sukcesu w sprawie. Oprócz bycia adwokatem jestem także licencjonowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości doradcą restrukturyzacyjnym (nr licencji 1798). Posiadam uprawnienia do bycia syndykiem. Współpracuję z Kancelarią Syndyka i znam postępowanie upadłościowe „od kuchni”. Wspieram osoby chcące zmienić swoje życie na lepsze – od samego początku do końca postępowania. Odpowiedzialne działanie w upadłości to klucz do umorzenia długów i odzyskania spokoju.

Czy chcesz wyjść z długów w bezpieczny i legalny sposób?

Przeprowadzam przez całe postępowanie oddłużeniowe przed sądem. Od początku myślę o wszystkich zagrożeniach i je eliminuję, żeby Klient nawet nie odczuł jak złożony jest to proces. Przygotowuję, przekazuję wiedzę i dbam o detale. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i spokoju to skontaktuj się ze mną.